TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Refresh klubovny - malování

První prázdninový týden jsem si s družinou Robinsonů mákli. Dlouhé roky jsme o vymalování klubovny jen tak mluvili a teoretizovali. Ale tentokrát jsme do toho šli opravdu. Anička, Vítek, Tučňák, Oskar, Jára, Standa, Míša, Anežka, Terka a já Anežka jsem nasadili montérky, vzali válečky, hadry a další propriety a klubovna během tří dnů prokoukla.

Nejdřív všechno odtahat, oblepit, zakrýt. Potom trpělivě dlouhými tahy, přiměřenou silou, opatrně, nepřetáhnout, nedělat kaňky, nerozlít barvu, obejít židli. Nechat uschnout a ještě jednou celou klubovnu. V mezi čase omýváme zaprášené skříně, trojhlavé draky, pirátské lodě, vymetáme pavouky z rohu a z vlasů hlavy bezhlavého rytíře. Anička s Vítkem si užívají své při malování barevných detailů v nové knihovničce. A nad dveřmi do zadní místnosti Anička nakreslila Veverka Joachyma jako by Jirkovi Chourovi z komiksu vypadl. Těšte se až ho uvidíte.

V mezičase holky šijí ze starých záclon nákupní pytlíky na tábor. A pak to celé zase vrátit zpátky, přetahat skříně, vrátit pohádkový dřevěný hrad na postel a umít všechny bílé přetahy na stropě, kolem zásuvek a všude jinde.
Stihli jsme také zajet na kolech do Nymburka na zmrzlinu, udělat mnoho hot dogů, sníst bábovku, perník a rybízovou buchtu od maminky Tučňáka a "Mrs. teacher" Klabanové. Děkujeme taky mamince Anežky Šn. za oběd pro celou brigádnickou partu.

Pár pracovních fotografií si prohlédněte v galerii.

propriety
 
Oskar a Tučňák
 
knihovnička
 
šití
 
Anežka, 9. 7. 2019 (upraveno), 19 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

září 2019
PoÚtStČtSoNe
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Zvětšit

Nové galerie

16. 9.: Tábor 2019 v Ličově přejít na galerii

Nové komentáře

komentář k fotografii "déšť"Pavel, 15. 9.: Naštěstí jen na fotce :-) všechny

Nové fotky

Anežka komentuje

déšť

obecenstvo

Náhodné fotky

Petr jako tramp (Hitparáda trampů a práskání)

Tábor v Pořešíně 2008 (Historie táborů)

spíme (Bivak na kopci)

 

Počet návštěv: 51 815
 

TOM Robinsoni na FB