TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Refresh klubovny - malování

První prázdninový týden jsem si s družinou Robinsonů mákli. Dlouhé roky jsme o vymalování klubovny jen tak mluvili a teoretizovali. Ale tentokrát jsme do toho šli opravdu. Anička, Vítek, Tučňák, Oskar, Jára, Standa, Míša, Anežka, Terka a já Anežka jsem nasadili montérky, vzali válečky, hadry a další propriety a klubovna během tří dnů prokoukla.

Nejdřív všechno odtahat, oblepit, zakrýt. Potom trpělivě dlouhými tahy, přiměřenou silou, opatrně, nepřetáhnout, nedělat kaňky, nerozlít barvu, obejít židli. Nechat uschnout a ještě jednou celou klubovnu. V mezi čase omýváme zaprášené skříně, trojhlavé draky, pirátské lodě, vymetáme pavouky z rohu a z vlasů hlavy bezhlavého rytíře. Anička s Vítkem si užívají své při malování barevných detailů v nové knihovničce. A nad dveřmi do zadní místnosti Anička nakreslila Veverka Joachyma jako by Jirkovi Chourovi z komiksu vypadl. Těšte se až ho uvidíte.

V mezičase holky šijí ze starých záclon nákupní pytlíky na tábor. A pak to celé zase vrátit zpátky, přetahat skříně, vrátit pohádkový dřevěný hrad na postel a umít všechny bílé přetahy na stropě, kolem zásuvek a všude jinde.
Stihli jsme také zajet na kolech do Nymburka na zmrzlinu, udělat mnoho hot dogů, sníst bábovku, perník a rybízovou buchtu od maminky Tučňáka a "Mrs. teacher" Klabanové. Děkujeme taky mamince Anežky Šn. za oběd pro celou brigádnickou partu.

Pár pracovních fotografií si prohlédněte v galerii.

propriety
 
Oskar a Tučňák
 
knihovnička
 
šití
 
Anežka, 9. 7. 2019 (upraveno), 4 čtenáři
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

červenec 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Zvětšit

Aktuality

INFORMACE O TÁBOŘE. Přečtěte si, kdy je sraz na nádraží, co si zabalit a co naopak ne. Mnohé další je zde

Nové galerie

13. 7.: Hněvín a Oblík přejít na galerii

9. 7.: malování klubovny přejít na galerii

Nové fotky

východ

spíme

stmívání

západ

šití

Náhodné fotky

Březen 2017 (Březen 2017)

Najdeš? (Uvážeš? Znáš?? Určíš???)

Čertovo jezero (Šumava)

 

Počet návštěv: 51 568
 

TOM Robinsoni na FB