TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Refresh klubovny - malování

První prázdninový týden jsem si s družinou Robinsonů mákli. Dlouhé roky jsme o vymalování klubovny jen tak mluvili a teoretizovali. Ale tentokrát jsme do toho šli opravdu. Anička, Vítek, Tučňák, Oskar, Jára, Standa, Míša, Anežka, Terka a já Anežka jsem nasadili montérky, vzali válečky, hadry a další propriety a klubovna během tří dnů prokoukla.

Nejdřív všechno odtahat, oblepit, zakrýt. Potom trpělivě dlouhými tahy, přiměřenou silou, opatrně, nepřetáhnout, nedělat kaňky, nerozlít barvu, obejít židli. Nechat uschnout a ještě jednou celou klubovnu. V mezi čase omýváme zaprášené skříně, trojhlavé draky, pirátské lodě, vymetáme pavouky z rohu a z vlasů hlavy bezhlavého rytíře. Anička s Vítkem si užívají své při malování barevných detailů v nové knihovničce. A nad dveřmi do zadní místnosti Anička nakreslila Veverka Joachyma jako by Jirkovi Chourovi z komiksu vypadl. Těšte se až ho uvidíte.

V mezičase holky šijí ze starých záclon nákupní pytlíky na tábor. A pak to celé zase vrátit zpátky, přetahat skříně, vrátit pohádkový dřevěný hrad na postel a umít všechny bílé přetahy na stropě, kolem zásuvek a všude jinde.
Stihli jsme také zajet na kolech do Nymburka na zmrzlinu, udělat mnoho hot dogů, sníst bábovku, perník a rybízovou buchtu od maminky Tučňáka a "Mrs. teacher" Klabanové. Děkujeme taky mamince Anežky Šn. za oběd pro celou brigádnickou partu.

Pár pracovních fotografií si prohlédněte v galerii.

propriety
 
Oskar a Tučňák
 
knihovnička
 
šití
 
Anežka, 9. 7. 2019 (upraveno), 36 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

leden 2020
PoÚtStČtSoNe
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Zvětšit

Náhodné fotky

norsko I (Výprava za polární kruh mezi soby (Norsko, Švédsko))

Pohádkový les 2019 (Pohádkový les 2019)

Míša, Ondra a Stáňa (Cimrman by se divil 2016)

 

Počet návštěv: 52 434
 

TOM Robinsoni na FB