TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Schůzky

Připlouváme k pevnosti ...

Poslední páteční schůzka školního roku a to znamená i zakončení letošního bodování "Machina Ignotum". Pátci a Robinsoni se plavili celý rok v ponorkách a na této schůzce při vylézání z ponorek museli překonat nejednu nástrahu.

Vylézt z kajuty, obléknout se, trefit kapesník do odpadkáče, projít minovým polem z neuklizeného oblečení, dojít si na palubní záchod a ještě k tomu se trefit, vydržet s obličejem pod proudem vody, nařezat si chleba, dlouze foukat do plavidlové trubky a vymotat se točitým schodištěm...........to nebylo vůbec jednoduché.
Ale naši špioni, kteří se chystají na prozkoumání ostrovní pevnosti to zvládli. Něktěří bravurně, někteří ještě budou pilovat své mistrovské dovednosti. Ale všichni už se těší na další špionování na táboře. Budeme pátrat, co je zač "Machina Ignotum".
Také se už ví, koho ponorka tento rok jela nejrychleji. Celoroční bodování se stoprocentní účastí na všech akcích vyhrála Lucinka P. z družiny Pátků. Za starší Robinsony byl na akcích nejvíce zase Standa. Gratulujeme! Jak dopadli další najdete zde:Pátci Robisnoni

vítěz
 
standa
 
Robinsoni
 
řezání
 
Anežka, 9. 7. 2019 (upraveno), 10 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

září 2019
PoÚtStČtSoNe
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Zvětšit

Nové galerie

16. 9.: Tábor 2019 v Ličově přejít na galerii

Nové komentáře

komentář k fotografii "déšť"Pavel, 15. 9.: Naštěstí jen na fotce :-) všechny

Nové fotky

Anežka komentuje

déšť

obecenstvo

Náhodné fotky

stmívání (Bivak na kopci)

Robinsoni na výstavě

"Takovou krásu žluto-červeno-hnědou jsem jaktěživ neviděl," řekl Ondra na vyhlídce. (Sobota u Semil)

 

Počet návštěv: 51 815
 

TOM Robinsoni na FB