TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Schůzky

Připlouváme k pevnosti ...

Poslední páteční schůzka školního roku a to znamená i zakončení letošního bodování "Machina Ignotum". Pátci a Robinsoni se plavili celý rok v ponorkách a na této schůzce při vylézání z ponorek museli překonat nejednu nástrahu.

Vylézt z kajuty, obléknout se, trefit kapesník do odpadkáče, projít minovým polem z neuklizeného oblečení, dojít si na palubní záchod a ještě k tomu se trefit, vydržet s obličejem pod proudem vody, nařezat si chleba, dlouze foukat do plavidlové trubky a vymotat se točitým schodištěm...........to nebylo vůbec jednoduché.
Ale naši špioni, kteří se chystají na prozkoumání ostrovní pevnosti to zvládli. Něktěří bravurně, někteří ještě budou pilovat své mistrovské dovednosti. Ale všichni už se těší na další špionování na táboře. Budeme pátrat, co je zač "Machina Ignotum".
Také se už ví, koho ponorka tento rok jela nejrychleji. Celoroční bodování se stoprocentní účastí na všech akcích vyhrála Lucinka P. z družiny Pátků. Za starší Robinsony byl na akcích nejvíce zase Standa. Gratulujeme! Jak dopadli další najdete zde:Pátci Robisnoni

vítěz
 
standa
 
Robinsoni
 
řezání
 
Anežka, 9. 7. 2019 (upraveno), 19 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
Zvětšit

Aktuality

I letos se v zimě budeme párkrát věnovat florbalu. První trénink nás čeká v sobotu 23. listopadu v tělocvičně UJOPu (naproti tenisu, viz mapa) Sraz Pátků v 16 45 (konec v 18 hodin) a Robinsonů v 17 45 (konec v 19 hodin)

Nové galerie

9. 11.: Schůzky podzim 2019 přejít na galerii

Náhodné fotky

Tramp Vítek (Hitparáda trampů a práskání)

Kočičí společná fotka (Velký boj holemi)

Tábor na Polaně (Ohlédnutí za podzimem)

 

Počet návštěv: 52 119
 

TOM Robinsoni na FB