TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Schůzky

Připlouváme k pevnosti ...

Poslední páteční schůzka školního roku a to znamená i zakončení letošního bodování "Machina Ignotum". Pátci a Robinsoni se plavili celý rok v ponorkách a na této schůzce při vylézání z ponorek museli překonat nejednu nástrahu.

Vylézt z kajuty, obléknout se, trefit kapesník do odpadkáče, projít minovým polem z neuklizeného oblečení, dojít si na palubní záchod a ještě k tomu se trefit, vydržet s obličejem pod proudem vody, nařezat si chleba, dlouze foukat do plavidlové trubky a vymotat se točitým schodištěm...........to nebylo vůbec jednoduché.
Ale naši špioni, kteří se chystají na prozkoumání ostrovní pevnosti to zvládli. Něktěří bravurně, někteří ještě budou pilovat své mistrovské dovednosti. Ale všichni už se těší na další špionování na táboře. Budeme pátrat, co je zač "Machina Ignotum".
Také se už ví, koho ponorka tento rok jela nejrychleji. Celoroční bodování se stoprocentní účastí na všech akcích vyhrála Lucinka P. z družiny Pátků. Za starší Robinsony byl na akcích nejvíce zase Standa. Gratulujeme! Jak dopadli další najdete zde:Pátci Robisnoni

vítěz
 
standa
 
Robinsoni
 
řezání
 
Anežka, 9. 7. 2019 (upraveno), 4 čtenáři
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

červenec 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Zvětšit

Aktuality

INFORMACE O TÁBOŘE. Přečtěte si, kdy je sraz na nádraží, co si zabalit a co naopak ne. Mnohé další je zde

Nové galerie

13. 7.: Hněvín a Oblík přejít na galerii

9. 7.: malování klubovny přejít na galerii

Nové fotky

východ

spíme

stmívání

západ

šití

Náhodné fotky

Na Sněžce (Podzimní Krkonoše)

čertovy obrázky (Humprecht a Kost)

Robinsoni na výstavě

 

Počet návštěv: 51 568
 

TOM Robinsoni na FB