TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Schůzky

Připlouváme k pevnosti ...

Poslední páteční schůzka školního roku a to znamená i zakončení letošního bodování "Machina Ignotum". Pátci a Robinsoni se plavili celý rok v ponorkách a na této schůzce při vylézání z ponorek museli překonat nejednu nástrahu.

Vylézt z kajuty, obléknout se, trefit kapesník do odpadkáče, projít minovým polem z neuklizeného oblečení, dojít si na palubní záchod a ještě k tomu se trefit, vydržet s obličejem pod proudem vody, nařezat si chleba, dlouze foukat do plavidlové trubky a vymotat se točitým schodištěm...........to nebylo vůbec jednoduché.
Ale naši špioni, kteří se chystají na prozkoumání ostrovní pevnosti to zvládli. Něktěří bravurně, někteří ještě budou pilovat své mistrovské dovednosti. Ale všichni už se těší na další špionování na táboře. Budeme pátrat, co je zač "Machina Ignotum".
Také se už ví, koho ponorka tento rok jela nejrychleji. Celoroční bodování se stoprocentní účastí na všech akcích vyhrála Lucinka P. z družiny Pátků. Za starší Robinsony byl na akcích nejvíce zase Standa. Gratulujeme! Jak dopadli další najdete zde:Pátci Robisnoni

vítěz
 
standa
 
Robinsoni
 
řezání
 
Anežka, 9. 7. 2019 (upraveno), 28 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

leden 2020
PoÚtStČtSoNe
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Zvětšit

Náhodné fotky

Před stezkou korunami německých stromů (Šumava)

koledy (Vánoční promítání)

Kočičí společná fotka (Velký boj holemi)

 

Počet návštěv: 52 451
 

TOM Robinsoni na FB