TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Výlet do světniček

Ranní sobota pro oddíl znamenalo to, že musí vstát a jít na vlak, jelikož jsme se chystali do Drábských světniček. Sedli jsme do vlaku a hurá směr Mnichovo Hradiště!

Po proseděných zadcích jsme konečně mohli zapojit nohy a vyrazit po červené směr Valečovská zřícenina. Cestu jsme si ozvláštnili atletickou abecedou, hádankama (pro zamyšlení čtenáře: "Večer dočtu knihu, zhasnu lampu a jdu spát. Ráno se vzbudím, vemu pistoli a zastřelím se. Jaké povolání mám?"), či nezvyklou schovávanou na cestě.
Na zřícenině jsme si dali svačinku, dostali text k historii i pověsti Valečova a navštívili každou skulinku objektu.
Další zastávkou byly už Drábské světničky, kde jsme cestou už mohli pozorovat krásné skalnaté útvary a tím více se těšili na Drábské světničky... a nebo to bylo kvůli slíbené pauze na oběd?... Těžko říci, ale každopádně jsme si užili jak oběd, tak výhledy ze zříceniny. Bylo to famózní! Překonání strachu z výšek, lezení po žebříčku, zákulisí skal i most v nás nechal ten správný turistický zážitek.
Ale už byl pomalu čas, vydat se dál, abychom stihli zpáteční cestu. Prošli jsme Studeným průchodem, navštívili stánek s hřištěm a nakonec se dostali na zastávku, kde už jsme zase nohy nechali odpočívat. Dál už vás nebudu zdržovat a lépe než článek vám to popíší fotky.

Kousek od Valečova
 
Na hradě Drábů
 
Vojta Hron, 30. 4. 2019 (upraveno), 14 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

červenec 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Zvětšit

Aktuality

INFORMACE O TÁBOŘE. Přečtěte si, kdy je sraz na nádraží, co si zabalit a co naopak ne. Mnohé další je zde

Nové galerie

13. 7.: Hněvín a Oblík přejít na galerii

9. 7.: malování klubovny přejít na galerii

Nové fotky

východ

spíme

stmívání

západ

šití

Náhodné fotky

Tři v jednom (Soutěž bude končit)

Schůzka 15.března'13... aneb krmíme se při vysokohorských túrách

Táboření pod Osulí 2005 (Historie táborů)

 

Počet návštěv: 51 568
 

TOM Robinsoni na FB