TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Výlet do světniček

Ranní sobota pro oddíl znamenalo to, že musí vstát a jít na vlak, jelikož jsme se chystali do Drábských světniček. Sedli jsme do vlaku a hurá směr Mnichovo Hradiště!

Po proseděných zadcích jsme konečně mohli zapojit nohy a vyrazit po červené směr Valečovská zřícenina. Cestu jsme si ozvláštnili atletickou abecedou, hádankama (pro zamyšlení čtenáře: "Večer dočtu knihu, zhasnu lampu a jdu spát. Ráno se vzbudím, vemu pistoli a zastřelím se. Jaké povolání mám?"), či nezvyklou schovávanou na cestě.
Na zřícenině jsme si dali svačinku, dostali text k historii i pověsti Valečova a navštívili každou skulinku objektu.
Další zastávkou byly už Drábské světničky, kde jsme cestou už mohli pozorovat krásné skalnaté útvary a tím více se těšili na Drábské světničky... a nebo to bylo kvůli slíbené pauze na oběd?... Těžko říci, ale každopádně jsme si užili jak oběd, tak výhledy ze zříceniny. Bylo to famózní! Překonání strachu z výšek, lezení po žebříčku, zákulisí skal i most v nás nechal ten správný turistický zážitek.
Ale už byl pomalu čas, vydat se dál, abychom stihli zpáteční cestu. Prošli jsme Studeným průchodem, navštívili stánek s hřištěm a nakonec se dostali na zastávku, kde už jsme zase nohy nechali odpočívat. Dál už vás nebudu zdržovat a lépe než článek vám to popíší fotky.

Kousek od Valečova
 
Na hradě Drábů
 
Vojta Hron, 30. 4. 2019 (upraveno), 13 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

květen 2019
PoÚtStČtSoNe
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Zvětšit

Náhodné fotky

MISTŘI (Cimrman se divil i letos)

Třebíčské uličky II (Poučná Třebíč)

Prolez na čas! (První výlet ve školním roce se vydařil na 100%)

 

Počet návštěv: 51 280
 

TOM Robinsoni na FB