TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Humprecht a Kost

Přes zimu jsou hrady a zámky zavřené, takže je nejlepší čas si je prohlížet z venku. Využili jsme toho a v sobotu 24.2.2019 jsme jeli do Sobotky u Jičína, odkud je jen jakoby kamenem dohodil k zámku Humprecht.

Humprecht

Roztomilý lovecký zámeček na kopci jsme využili k první svačinové zastávce a závodu do schodů. Klíčovou dírkou jsme pozorovali vnitřek, lovecké trofeje, zrcadla, dřevěné lavice a koberce. Cesta pokračovala dál Českým rájem po polích až k hradu Kost. Takže druhá svačinová zastávka.

hrad Kost

Kluci zkoumali jak funguje středověký katapult a my holky jsme zkoušeli, jak co nejefektivněji si zahřát zmrzlé ruce. Bruslení na velikánské zamrzlé kaluži nás sice trošku prohřálo, ale na úkor natlučených zadků, které jsme si natloukly při krasobruslařských pózách a superhrdinských skluzech. Dál údolím Plakánku, kde se natáčel film Jak dostat tatínka do polepšovny. Tam, kam malý Vašek s tatínkem Františkem Němcem chodili lézt na skály, tak tam jsme se procházeli. Po cestě jsme si nasbírali vrbové proutky a s Michalem si kluci zkusili uplést pomlázku jako trénink na Velikonoce.
Poslední zastávkou byl Vesec u Sobotky, vesnička, kde se natáčelo hodně pohádek a filmů. Výlet jsme zakončili v cukrárně na náměstí, kde jsme mastili asociační karty. Uťapané nohy, čaj a laskonka!
Další fotografie jsou zde.

výhledy na Krkonoše
 
čertovy obrázky
 
Anežka, 19. 3. 2019 (upraveno), 45 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

leden 2020
PoÚtStČtSoNe
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Zvětšit

Náhodné fotky

východ (Bivak na kopci)

Záchranná schůzka

autor článku (Pololetky v Opárně)

 

Počet návštěv: 52 434
 

TOM Robinsoni na FB