TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Podzimky v Hronově

Přestože našim letošním podzimkám padaly všechny možné klacky, ba i větve pod nohy a téměř vše bylo jinak, než jak být mělo, nakonec jsme si je v útulné klubovně Lotrů z Hronova užili!

Spolu s Vítkem, Méďou a 10 dětmi jsme vyrazili na podzimkový víkend vlakem. Po třech přestupech vystupujeme na malém, skoro neosvětleném nádraží a během průchodu ještě méně osvětleným parkem řešíme, zda to k Lotří klubovně bude doprava nebo doleva. Netrvalo ani 5 minut, než nás zalila úleva - šli jsme dobře! Ještě krátké proběhnutí se na hřišti a můžeme do vytopených místností.

Počasí příliš nepřálo, podzim pro nás připravil svoji sychravou tvář. Byli jsme spíše v klubovně, ale nevadilo nám to. Vázali jsme uzly a když už nás to nebavilo, zachránilo nás, že Lotři mají po ruce spoustu deskovek i karetních her. Za hlasu španělsky mluvícího rádia jsme strávili sobotní ráno i dopoledne. Po pozdním obědě se venku mračna umoudřila a došli jsme přes rozhlednu na Signálu do Náchoda.

V neděli jsme si mohli díky změně času přispat, některým to i tak bylo málo a ven jsme je museli dostat skoro násilím. Další den byl příležitostí pro další deskovky, ale i jiné společné hry. Po obědě jsme si odpočinuli a věnovali se celkem klidné činnosti - malování si tužkou na obličej na obličeje.
Pak už zbývalo jen si zabalit a odjet domů říkajíc si, že je to brzy a zůstali bychom klidně do úterka.

Fotky z výletu najdete opět na Zoneramě.

Pomalovaní v Hronově
 
Pavel, 9. 11. 2018 (upraveno), 18 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

listopad 2018
PoÚtStČtSoNe
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Zvětšit

Nové galerie

14. 11.: Florbal přejít na galerii

9. 11.: Podzimky v Hronově přejít na galerii

Nové fotky

Pomalovaní v Hronově

Náhodné fotky

v Kutné Hoře (Robinsonní pololetí)

bobříci (Úvodní schůzka v září)

O vyzvědačích (Robinsonní pololetí)

 

Počet návštěv: 49 963
 

TOM Robinsoni na FB