TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Podzimky v Hronově

Přestože našim letošním podzimkám padaly všechny možné klacky, ba i větve pod nohy a téměř vše bylo jinak, než jak být mělo, nakonec jsme si je v útulné klubovně Lotrů z Hronova užili!

Spolu s Vítkem, Méďou a 10 dětmi jsme vyrazili na podzimkový víkend vlakem. Po třech přestupech vystupujeme na malém, skoro neosvětleném nádraží a během průchodu ještě méně osvětleným parkem řešíme, zda to k Lotří klubovně bude doprava nebo doleva. Netrvalo ani 5 minut, než nás zalila úleva - šli jsme dobře! Ještě krátké proběhnutí se na hřišti a můžeme do vytopených místností.

Počasí příliš nepřálo, podzim pro nás připravil svoji sychravou tvář. Byli jsme spíše v klubovně, ale nevadilo nám to. Vázali jsme uzly a když už nás to nebavilo, zachránilo nás, že Lotři mají po ruce spoustu deskovek i karetních her. Za hlasu španělsky mluvícího rádia jsme strávili sobotní ráno i dopoledne. Po pozdním obědě se venku mračna umoudřila a došli jsme přes rozhlednu na Signálu do Náchoda.

V neděli jsme si mohli díky změně času přispat, některým to i tak bylo málo a ven jsme je museli dostat skoro násilím. Další den byl příležitostí pro další deskovky, ale i jiné společné hry. Po obědě jsme si odpočinuli a věnovali se celkem klidné činnosti - malování si tužkou na obličej na obličeje.
Pak už zbývalo jen si zabalit a odjet domů říkajíc si, že je to brzy a zůstali bychom klidně do úterka.

Fotky z výletu najdete opět na Zoneramě.

Pomalovaní v Hronově
 
Pavel, 9. 11. 2018 (upraveno), 32 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

červenec 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Zvětšit

Aktuality

INFORMACE O TÁBOŘE. Přečtěte si, kdy je sraz na nádraží, co si zabalit a co naopak ne. Mnohé další je zde

Nové galerie

13. 7.: Hněvín a Oblík přejít na galerii

9. 7.: malování klubovny přejít na galerii

Nové fotky

východ

spíme

stmívání

západ

šití

Náhodné fotky

Nad jeskyněmi (Tomíci byli opět na cestách.)

Celoroční hra 2013/2014 (Úvodní schůzka v září)

východ (Bivak na kopci)

 

Počet návštěv: 51 568
 

TOM Robinsoni na FB