TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Svatý Jan pod Skalou

Podzimní fotky z vyhlídky nad Svatým Jánem pod Skalou jsou známé. Všude barevné stromy, teplý vzduch babího léta a výhledy do berounského kraje.

vyhlídka

V sobotu 6.10.2018, společně i s krásným zlatým labradorem, kterého jsem potkali ve vlaku a hladili jsme si ho ze Smíchova až do Zadní Třebáně, jsme dojeli do Srbska. Podívali jsme se do hlubokého lomu Na Chlumu, v malých jeskyních se kluci nechali vystrašit jedním umolousaným kapesníkem, o kterém navymýšleli snad sto způsobů, jak se tam mohl dostat a hádali se, od čeho tam byla ta červená barva na stěně. Přes Solvayovy doly, kde jsme okoukli všechny druhy čedičů a vápenců, jsem došli na vyhlídku nad Svatým Jánem. Z ní byl vidět klášter a cukrárna. Cukrárnu jsme samozřejmě otestovali a jeskyni poutníka Ivana kvapně prohlédli. Cestou do Berouna jsme si stručně shrnuli všechny večerníčky, které známe, až nakonec jsme v samotném Berouně zašli za medvědama. Ze tří bratrů žijí už jen dva, Kuba a Matěj. Mědvěd Vojta v roce 2016 bohužel zemřel. Ještě, že my máme svého Méďu Vojtu živého.

výhled

Anežka, 30. 10. 2018 (upraveno), 22 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

Jsou zobrazeny všechny komentáře.

přečtenýAnežka 3. 11. 2018, 11:44

My jsem byli s Ondrou v té cukráně někdy na začátku září a měli tam skvělou domací mangovou zmrzlinu. Ale opravdu, takovou jsem nikdy neměla. A tentokrát s oddílem tam měli už jen takovou obyčejnou koupenou v obchodě. Pokaždé cukrárna přinese něco nového. Jsem zvědavá na příště. Představovala bych si třeba vafle se šlehačkou.

přečtenýLucka M. 1. 11. 2018, 11:58

Anežko, nádherné fotky! My tam byli s Michalem 14 dní před Vámi a měli jsme zrovna takové krásné počasí. Jen v cukrárně bylo bohužel zavřeno...

Novinky

Kalendář akcí

srpen 2019
PoÚtStČtSoNe
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Zvětšit

Náhodné fotky

Tábor v Opárně 2014 (Historie táborů)

Záchranná schůzka

Jak jsem oslavili Velikonoce v Kouřimi

 

Počet návštěv: 51 709
 

TOM Robinsoni na FB