TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Svatý Jan pod Skalou

Podzimní fotky z vyhlídky nad Svatým Jánem pod Skalou jsou známé. Všude barevné stromy, teplý vzduch babího léta a výhledy do berounského kraje.

vyhlídka

V sobotu 6.10.2018, společně i s krásným zlatým labradorem, kterého jsem potkali ve vlaku a hladili jsme si ho ze Smíchova až do Zadní Třebáně, jsme dojeli do Srbska. Podívali jsme se do hlubokého lomu Na Chlumu, v malých jeskyních se kluci nechali vystrašit jedním umolousaným kapesníkem, o kterém navymýšleli snad sto způsobů, jak se tam mohl dostat a hádali se, od čeho tam byla ta červená barva na stěně. Přes Solvayovy doly, kde jsme okoukli všechny druhy čedičů a vápenců, jsem došli na vyhlídku nad Svatým Jánem. Z ní byl vidět klášter a cukrárna. Cukrárnu jsme samozřejmě otestovali a jeskyni poutníka Ivana kvapně prohlédli. Cestou do Berouna jsme si stručně shrnuli všechny večerníčky, které známe, až nakonec jsme v samotném Berouně zašli za medvědama. Ze tří bratrů žijí už jen dva, Kuba a Matěj. Mědvěd Vojta v roce 2016 bohužel zemřel. Ještě, že my máme svého Méďu Vojtu živého.

výhled

Anežka, 30. 10. 2018 (upraveno), 22 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

Jsou zobrazeny všechny komentáře.

přečtenýAnežka 3. 11. 2018, 11:44

My jsem byli s Ondrou v té cukráně někdy na začátku září a měli tam skvělou domací mangovou zmrzlinu. Ale opravdu, takovou jsem nikdy neměla. A tentokrát s oddílem tam měli už jen takovou obyčejnou koupenou v obchodě. Pokaždé cukrárna přinese něco nového. Jsem zvědavá na příště. Představovala bych si třeba vafle se šlehačkou.

přečtenýLucka M. 1. 11. 2018, 11:58

Anežko, nádherné fotky! My tam byli s Michalem 14 dní před Vámi a měli jsme zrovna takové krásné počasí. Jen v cukrárně bylo bohužel zavřeno...

Novinky

Kalendář akcí

červen 2019
PoÚtStČtSoNe
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Zvětšit

Aktuality

Víkend v Tisé. V pátek 14.6. se sejdeme v 17,15 na nádraží. Nezapomeňte na čepici a opalovací krém. Více v emailu. Těšíme se!

Náhodné fotky

Tábor Chotěvice 2016 (Historie táborů)

Lucka (Výlet do ZOO)

Máťa popisuje (První listopadové schůzky)

 

Počet návštěv: 51 427
 

TOM Robinsoni na FB