TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Světluška

V pondělí 10.9. jsme se ve složení Vojta H., Aňa, Máťa, Standa, Anet a já vydali do ulic Poděbrad a pokusili jsme se vymámit z kolemjdoucích peněžní dary na pomoc nadaci Světluška.

Vybírat jsme začali asi kolem sedmé. Oslovit neznámého člověka nám s Anet nejdříve dělalo menší problémy, ale postupem času jsme to zvládly a potěšilo nás, když se lidé nezalekli našich unavených obličejů a ať už větší nebo čistě symbolickou částkou nám ochotně přispěli.
Okolo půl deváté hodiny ranní jsme se všechny skupiny vydali na gympl, kde se nám ulehčilo o několik píšťalek, kartáčků a tykadel. Následovala Pavlova návštěva v těsné blízkosti foťáku, a z našich unavených obličejů se rázem staly protáhlé. Focení jsme ale nakonec ve zdraví zvládli a pokračovali ve vybírání.
Zajímavou náplní dne bylo pozorování všech gest a způsobů jak se nám vyhnout, musím ale poznamenat, že pozitivní ohlasy s přehledem přebyly ty negativní. Každý druhý až třetí oslovený většinou přispěl a nebo si koupil nějaký z předmětů s motivem Světlušky. Také se nám v pár případech stalo, že se lidé ochotně nabídli sami nebo zakoupili předmětů hned několik.
Dohromady jsme nadaci podpořili 11 280,- Kč, což je podle mě výborný výsledek a doufám, že si svojí premiéru ještě zopakuji.

Galerii naleznete na Zoneramě.

odpočinek
 
Terka, 18. 9. 2018 (upraveno), 44 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

březen 2019
PoÚtStČtSoNe
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Zvětšit

Nové fotky

čertovy obrázky

hrad Kost

Humprecht

výhledy na Krkonoše

Náhodné fotky

Na Sioně (Robinsonní pololetí)

Pohádkový les (Pohádkový les 2017)

Cestou (Šenovský hecboj!)

 

Počet návštěv: 50 734
 

TOM Robinsoni na FB