TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Současnost

Oslavy 50 let oddílu

Ahoj Robinsone,

zveme Tě na oslavy 50 let od založení Robinsonů. Slavit budeme v sobotu 7.4.2018. Poděbradský oddíl funguje už opravdu 50 let a proto budeme rádi, když se nás sejde co nejvíce a propojíme alespoň na 1 den generace, které v oddíle vyrostly a vyrůstají. Zároveň se potkáte s přáteli, které jste už možná dlouho neviděli.

Někteří již svoji účast potvrdili a někteří si zatím jen datum zapsali do diářů. Budeme rádi, když napíšete, jestli se chystáte dorazit, nebo v případě změn dáte vědět na jeden "koordinátorský" email klabanova(ZAVINAC)seznam.cz . Pokud jste již odepisovali před Vánoci a stále platí, že dorazíte, psát nemusíte, počítáme s vámi.

Zároveň posíláme další informace k oslavám a k programu.
Platí datum - sobota 7.4.2018. Slavit budeme na zemědělce v Poděbradech (Střední zemědělská škola, Boučkova 355). Program začne v 10 hodin dopoledne a konec předpokládáme mezi 16 a 17 hodinou. Máme zajištěný na zemědělce oběd a během dne bude připravené občerstvení.
Promítneme černobílé fotografie z kronik a barevné ze současného oddílového života. Také promítneme film od Robina a krátké video ze současných táborů a výletů. Odpoledne bude čas na prohlížení kronik, povídání a dojde i na různé turistické dovednosti, které jsi v oddíle v potu tváře jistě piloval. Raději si zopakuj uzlování, morseovku, zavzpomínej na oddílovou hymnu a příběh Robinsona. :-). Na večer zarezervujeme pár stolů v restauraci Bílá růže, kam se podle chuti a času přesuneme a budeme pokračovat v povídání.

Nyní budeme rádi, když nám napíšeš, zda dorazíš (na email klabanova(ZAVINAC)seznam.cz), abychom znali počty strávníků a mohli připravit další detaily.

Zdraví organizátoři srazu

Zdenka Formánková, robinsonka73(ZAVINAC)seznam.cz
Jára Formánek
Bořek Štrobl
Jan Rydlo, jan.rydlo(ZAVINAC)gmail.com
Petr Dvořák
a Anežka Klabanová, klabanova(ZAVINAC)seznam.cz

Anežka, 5. 4. 2018 (upraveno), 36 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

červenec 2018
PoÚtStČtSoNe
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Zvětšit

Náhodné fotky

Tábor na Polaně 2012 (Historie táborů)

Příjezd ke zdymadlu (U vraňansko-hořínského kanálu)

Hurá na převis! (Florbal a lezení, chléb náš zimní)

 

Počet návštěv: 48 997
 

TOM Robinsoni na FB