TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Schůzky

Hořcová výzva

Hořcová výzva je tomícká soutěž, která bude probíhat od 1.4.2018 do 13.5.2018. Na apríla se otevře seznam se 100 úkoly, které se budeme během 6 týdnů snažit všechny splnit. Bude to výzva, některé budou jednoduché, některé přetěžké. Ale o tom to je, zkusit se hecnout a přijmout výzvu.

HOŘCOVÁ VÝZVA A ROBINSONI

Nyní je třeba se do soutěže registrovat. A to tak, že každý rodič zaregistruje své dítko. Na adrese www.horcovavyzva.cz. Jelikož tato hra je o plnění úkolů a splnění úkolu musí vždy někdo potvrdit. Bylo by tedy ideální, ale v žádném případě nutné, kdyby se do výzvy (jako schvalovači) zapojili také rodiče. My vedoucí se budeme snažit úkoly co nejvíce schvalovat také. Zároveň se do hry můžete s dětmi vrhnout také a hrát "mimo soutěž".

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA V KOSTCE

• Hra je určena pro všechny tomíky, malé i velké, na věku nezáleží.

• Zápolit mezi sebou budou jak oddíly, tak i jednotlivci. Oddílem se myslí skupina s minimálně 10 přihlášenými členy. Do výzvy se musí zapojit vždy alespoň 30 % registrovaných členů. Pokud nemáte v oddíle dostatek členů na soutěž oddílů, můžete se zúčastnit soutěže jednotlivců. Přihlášením za oddíl hráč automaticky soutěží zároveň v jednotlivcích.

• Vše vypukne 1. dubna 2018. Poslední úkol je možné splnit 13. května 2018.

• Je připraveno 100 různorodých úkolů, bodově ohodnocených podle obtížnosti od 1 do 5 bodů. Vyhrává ten, kdo získá nejvíce bodů. V případě rovnosti, má výhodu ten, kdo úkoly splnil v kratším čase. Úkoly budou z různých oblastí, sportovní, dovednostní, tábornické, aj. Prvních 15 úkolů bude zveřejněno v neděli 18. 3., ostatní 1. 4. při zahájení hry.

• Splněné úkoly se budou zaznamenávat do speciální webové aplikace. Jejím prostřednictvím bude možno porovnat, jak si stojí soutěžící, oddíly či jednotlivci.

• Splnění úkolu budou potvrzovat vedoucí, instruktoři a rodiče ­­- tzv. schvalovači. I oni se musí zaregistrovat.

• Pro nejlepší jednotlivce je připraveno 20 parádních cen, oddíly soutěží o 5 skvělých zážitkových dobrodružství.

• Podrobná pravidla najdete od 18. 3. na webu Hořcové výzvy.REGISTRACE

• Základní registrace bude probíhat od 18. 3. do 28. 3. Pokud se hráči zaregistrují včas, čeká každého unikátní hořcová placka.

• Každý hráč či schvalovač si nejprve na stránkách výzvy najde svůj oddíl. Po rozkliknutí se přihlásí. Při první registraci použije jako heslo město, ve kterém funguje jeho oddíl. Toto heslo bude jednorázové, pro první přihlášení do systému, pak si ho změní.

• Následně každý jednotlivec vyplní krátký formulář. V systému jsou dvě role – dítě (do 15 let) a kmet (nad 15 let). Dítě bude vždy hráč. Kmet může být hráč či schvalovač nebo zastává obě funkce.

• Bohužel z legislativních důvodů nelze, aby hráče zaregistroval vedoucí všechny najednou. Každý se musí zaregistrovat sám a rodiče musí souhlasit s účastí ve hře.

• Nebojte se elektronické registrace, půjde o jednoduchý proces, který vás povede.

TAK JDEME NA TO!!!!

Anežka, 19. 3. 2018, 40 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

duben 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Zvětšit

Aktuality

Na Velký pátek 19.4. schůzka nebude. Veselé Velikonoce přejí Robinsoni.

Náhodné fotky

Třebíčské uličky II (Poučná Třebíč)

Jedna společná (Pleskoty 2014)

bulharsko I (Výprava mezi balkánské velikány (Rila a Pirin, Bulharsko))

 

Počet návštěv: 50 873
 

TOM Robinsoni na FB