TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Bruslení a lepení

Letos v zimě jsme rozhodli oželet florbal a lezení po stěně. Aby nám to nepřišlo líto, zorganizovali jsme jednou takhle v sobotu (24. února) akci na zimním stadionu.

vláček bruslařů

Součástí pokynů bylo, že kdo může, má si vzít brusle. Ostatní si je mohli půjčit na místě. Po chvilce zápolení nohou a bruslí byly konečně ostré (i tupé) nože nazuty a vyrazili jsme k ledu. Zatímco někteří stáli na bruslích úplně poprvé a poznali díky zemské přitažlivosti chlad ledu, jiní si jen na začátku krátce zopakovali léta nepoužité pohyby a po pár minutách plynule jezdili podél mantinelu. Pár bruslících si vzalo i hokejku, ale neprozradili, zda ji plánovali využívat na usměrnění tenisáků nebo opírání.

malý pohár i s pokličkou

Když jsme si už notně zabruslili, uzrál čas na odchod. Po krátké přestávce jsme se sešli v klubovně, kde na nás čekaly kostičky centimetr x centimetr, ze kterých jsme si všichni začali vyrábět poháry do celoroční hry. Zatím to jsou jen polotovary, ale již brzy v nich budeme pokračovat.

Fotky najdete opět na Zoneramě.

Pavel, 17. 3. 2018, 24 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Zvětšit

Aktuality

V sobotu 15. prosince opět půjdeme hrát florbal. Pátci mají sraz za Zemědělkou (tradičně u branky https://mapy.cz/s/1mkqj) v 16:15, Robinsoni v 17:15.

Náhodné fotky

Větší Robinsoni v Banátu...

Míša, Ondra a Stáňa (Cimrman by se divil 2016)

Vzhůru do Ameriky

 

Počet návštěv: 50 170
 

TOM Robinsoni na FB