TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Dršmaš

Tento rok začal tradičně. První akci v posledních letech bývá turnaj v Brandýse nad Labem. Avšak letos v novém a netradičně. Místo florbalu jsme soutěžili ve hrách, které jsme vůbec neznali. Za to však jsme poznali, že jsou dobré a že je co pilovat.

Kinball, taky někdy Omnikin, se nazývá hra s velikananánským míčem, který je velký asi jako 10 Toníků nebo taky 8 Vláďů. Velký Matěj by se do něj vešel ale jenom asi třikrát, kdyby to chtěl zkusit. Každopádně odpalování, křičení hesla "Omnikin, růžová", "Omnikin, bílá" a chytání tohoto obr míče jsme se postupně naučili a šlo to pak skoro bravurně.
Druhá hra, kterou jsme hráli, bylo Dogo. Spojení frisbee se shazováním věže z kostek. Ukázali jsme se jako obstojní obránci, kdy vlastním tělem děti skákaly do střel a bránili kru s věží. Složitější byly přihrávky s frisbee a zamíření na soupeřovic věže, ale každý jednou začíná.
Poděbradští Robinsoni se převtělili do bílých andílků, našim maskotem byla Martina ze Stopařů z Kovářské. Každý oddíl měl vlastně svého maskota. Veverci měli oliheň Darka, Dakoti bojovníka ze Star Wars, STAŇáci plameňáka Martinu, náš Vojta dělal maskota Piráta Mákům a tak.
Díky Veverkům z Brandýsa, kteří tenhle turnaj připravují už několikátým rokem.

Tady jsou fotky (zde) a tady krátké shrnující video zde:

Kinball
 
Anežka, 16. 1. 2018, 43 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

listopad 2018
PoÚtStČtSoNe
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Zvětšit

Nové galerie

14. 11.: Florbal přejít na galerii

9. 11.: Podzimky v Hronově přejít na galerii

Nové fotky

Pomalovaní v Hronově

Náhodné fotky

Přehazka (Trénink na Pleskoty)

Na Sněžce (Podzimní Krkonoše)

Pavouci (Schůzka v korunách stromů)

 

Počet návštěv: 49 963
 

TOM Robinsoni na FB