TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Dršmaš

Tento rok začal tradičně. První akci v posledních letech bývá turnaj v Brandýse nad Labem. Avšak letos v novém a netradičně. Místo florbalu jsme soutěžili ve hrách, které jsme vůbec neznali. Za to však jsme poznali, že jsou dobré a že je co pilovat.

Kinball, taky někdy Omnikin, se nazývá hra s velikananánským míčem, který je velký asi jako 10 Toníků nebo taky 8 Vláďů. Velký Matěj by se do něj vešel ale jenom asi třikrát, kdyby to chtěl zkusit. Každopádně odpalování, křičení hesla "Omnikin, růžová", "Omnikin, bílá" a chytání tohoto obr míče jsme se postupně naučili a šlo to pak skoro bravurně.
Druhá hra, kterou jsme hráli, bylo Dogo. Spojení frisbee se shazováním věže z kostek. Ukázali jsme se jako obstojní obránci, kdy vlastním tělem děti skákaly do střel a bránili kru s věží. Složitější byly přihrávky s frisbee a zamíření na soupeřovic věže, ale každý jednou začíná.
Poděbradští Robinsoni se převtělili do bílých andílků, našim maskotem byla Martina ze Stopařů z Kovářské. Každý oddíl měl vlastně svého maskota. Veverci měli oliheň Darka, Dakoti bojovníka ze Star Wars, STAŇáci plameňáka Martinu, náš Vojta dělal maskota Piráta Mákům a tak.
Díky Veverkům z Brandýsa, kteří tenhle turnaj připravují už několikátým rokem.

Tady jsou fotky (zde) a tady krátké shrnující video zde:

Kinball
 
Anežka, 16. 1. 2018, 44 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

únor 2019
PoÚtStČtSoNe
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
Zvětšit

Aktuality

V sobotu 23.února pojedeme do Českého ráje, projdeme kolem zámku Humprecht a k hradu Kost. Sraz na nádraží v 7:45.

Nové fotky

norsko III

norsko II

norsko I

bulharsko III

buharsko II

Náhodné fotky

Své klíče si už poznám

V poli (Písk!...Písk! "Pálka špatně!")

ve vlaku (Jak jsme (ne)přivezli řepu)

 

Počet návštěv: 50 568
 

TOM Robinsoni na FB