TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Dršmaš

Tento rok začal tradičně. První akci v posledních letech bývá turnaj v Brandýse nad Labem. Avšak letos v novém a netradičně. Místo florbalu jsme soutěžili ve hrách, které jsme vůbec neznali. Za to však jsme poznali, že jsou dobré a že je co pilovat.

Kinball, taky někdy Omnikin, se nazývá hra s velikananánským míčem, který je velký asi jako 10 Toníků nebo taky 8 Vláďů. Velký Matěj by se do něj vešel ale jenom asi třikrát, kdyby to chtěl zkusit. Každopádně odpalování, křičení hesla "Omnikin, růžová", "Omnikin, bílá" a chytání tohoto obr míče jsme se postupně naučili a šlo to pak skoro bravurně.
Druhá hra, kterou jsme hráli, bylo Dogo. Spojení frisbee se shazováním věže z kostek. Ukázali jsme se jako obstojní obránci, kdy vlastním tělem děti skákaly do střel a bránili kru s věží. Složitější byly přihrávky s frisbee a zamíření na soupeřovic věže, ale každý jednou začíná.
Poděbradští Robinsoni se převtělili do bílých andílků, našim maskotem byla Martina ze Stopařů z Kovářské. Každý oddíl měl vlastně svého maskota. Veverci měli oliheň Darka, Dakoti bojovníka ze Star Wars, STAŇáci plameňáka Martinu, náš Vojta dělal maskota Piráta Mákům a tak.
Díky Veverkům z Brandýsa, kteří tenhle turnaj připravují už několikátým rokem.

Tady jsou fotky (zde) a tady krátké shrnující video zde:

Kinball
 
Anežka, 16. 1. 2018, 36 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

květen 2018
PoÚtStČtSoNe
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
Zvětšit

Náhodné fotky

boj s větrem (V pátek do Pátku)

Své klíče si už poznám

Příjedou i pražané?

 

Počet návštěv: 48 240
 

TOM Robinsoni na FB