TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Poučná Třebíč

KPZ

Ve čtvrtek 16.11. v 15:50 hodin jsme se sešli v nádražní hale v Poděbradech, odkud jsme vyjeli směrem Kolín. Cesta byla velice dlouhá a vyčerpávající. Ve třech ze čtyř vlaků, kterými jsme jeli, jsme byli nuceni bojovat o každé místo.

Nakonec jsme šťastně dorazili do města Třebíč, kde jsme se ubytovali v centru volného času Hrubínka. Po vybalení věcí a připravení "postýlek" jsme se podívali na Asterixe a Olympijské hry. Avšak z důvodu znavenosti některých jedinců se zbylá polovina filmu přesunula na páteční večer.
Druhý den ráno jsme byli vzbuzeni a nahnáni na snídani, kde nám bylo vysvětleno, jak budou probíhat následující tři dny. Plán byl takový, že budeme vzděláni ohledně všech disciplín, které je potřeba splnit pro obhájení svého místa v družině Pátků a Robinsonů.

Bazilika sv. Prokopa

V tomto prodlouženém víkendu jsme byli obeznámeni se zásadami první pomoci, správného zabalení batohu a KPZ, vázání všech možných uzlů, rozdělávání ohně a orientace v přírodě i ve městě formou interaktivních prezentací prezentovanými jednotlivými složkami elitní jednotky PaVíVoj.
Tyto prezentace byly proloženy kratšími a delšími pauzami, poledním klidem, při kterém hlavní kratochvílí bylo hraní stolního fotbálku nebo Osadníků z Katanu, a dvěma výlety do zákoutí Třebíče.
Cílem pátečního výletu byla bazilika svatého Prokopa a při druhém výletu jsme se podívali na židovský hřbitov a do židovské čtvrti.
V neděli ráno jsme vstali, nasnídali jsme se, zabalili jsme si, zahráli ještě pár zápasů fotbálku a jeli zpátky za maminkami a tatínky.
Cesta zpět byla již pohodlnější, neboť nám náš milovaný Pavel s rozvinutými znalostmi Českých drah zařídil místenky.
Já osobně jsem si výlet velice užil a děkuji PaVíVoji za organizaci, avšak největší hold patří Vítkovi, který téměř potil krev, aby naše chuťové buňky byly uspokojeny a naše břuchy nacpány.

Fotky z Třebíče najdete tradičně na Zoneramě.

Třebíčské uličky I
 
Třebíčské uličky II
 
Matěj, 10. 12. 2017, 35 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Zvětšit

Aktuality

V sobotu 15. prosince opět půjdeme hrát florbal. Pátci mají sraz za Zemědělkou (tradičně u branky https://mapy.cz/s/1mkqj) v 16:15, Robinsoni v 17:15.

Náhodné fotky

Jezero, jen pláž chybí (Louže a jezera)

Autor článku (Písk!...Písk! "Pálka špatně!")

v Kladrubech (Robinsonní pololetí)

 

Počet návštěv: 50 170
 

TOM Robinsoni na FB