TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Jinolice

Společná na vyhlídce

22. září odpoledne jsme se sešli na nádraží v Poděbradech. Kvůli špatné předpovědi počasí se několik dětí z akce odhlásilo, a proto jsme vyjeli jen v devíti. Výlet vedl Vojta a Pavel. Jeli jsme vlakem do Jinolic, malé vesničky v Českém ráji, nedaleko Prachovských skal.

Cestou nás trochu zdržela výluka, ale nakonec jsme všichni v pořádku dojeli do cíle. Potom nás čekala přibližně dvoukilometrová cesta do kempu, který se nachází na břehu jednoho ze tří Jinolických rybníků. Tam jsme i přes poněkud překvapený výraz recepční stanovali. Když jsme postavili stany, vydali jsme se na obchůzku okolí. Potom jsme však byli unavení, a tak jsme se najedli a šli jsme spát.

Ve skalách

Druhý den jsme vyrazili na celodenní výlet do nedalekých Prachovských skal. V nich nás sice zastihl déšť, ale všichni jsme měli bundy nebo pláštěnky, takže jsme zůstali jakž takž suší. Po návratu ze skal jsme si dali večeři, a protože znovu začalo pršet, tak jsme zalezli do stanů.

V neděli jsme se vydali na kopec Brada, nacházející se pár kilometrů od Jinolic. Počasí bylo pěkné a z Brady byl krásný výlet. Po návratu do kempu jsme sbalili stany a došli na zastávku do vesnice, kam pro nás brzy přijel vlak směřující k našim domovům.

Fotky z výletu tradičně najdete na Zoneramě.


Stanujeme
 
Vyhlídka Brada
 
Áňa, 16. 10. 2017, 27 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

listopad 2017
PoÚtStČtSoNe
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
Zvětšit

Náhodné fotky

Trénink (První listopadové schůzky)

Zateplování klubovny

Pohádkový svět na Čábelně

 

Počet návštěv: 46 245
 

TOM Robinsoni na FB