TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Jinolice

Společná na vyhlídce

22. září odpoledne jsme se sešli na nádraží v Poděbradech. Kvůli špatné předpovědi počasí se několik dětí z akce odhlásilo, a proto jsme vyjeli jen v devíti. Výlet vedl Vojta a Pavel. Jeli jsme vlakem do Jinolic, malé vesničky v Českém ráji, nedaleko Prachovských skal.

Cestou nás trochu zdržela výluka, ale nakonec jsme všichni v pořádku dojeli do cíle. Potom nás čekala přibližně dvoukilometrová cesta do kempu, který se nachází na břehu jednoho ze tří Jinolických rybníků. Tam jsme i přes poněkud překvapený výraz recepční stanovali. Když jsme postavili stany, vydali jsme se na obchůzku okolí. Potom jsme však byli unavení, a tak jsme se najedli a šli jsme spát.

Ve skalách

Druhý den jsme vyrazili na celodenní výlet do nedalekých Prachovských skal. V nich nás sice zastihl déšť, ale všichni jsme měli bundy nebo pláštěnky, takže jsme zůstali jakž takž suší. Po návratu ze skal jsme si dali večeři, a protože znovu začalo pršet, tak jsme zalezli do stanů.

V neděli jsme se vydali na kopec Brada, nacházející se pár kilometrů od Jinolic. Počasí bylo pěkné a z Brady byl krásný výlet. Po návratu do kempu jsme sbalili stany a došli na zastávku do vesnice, kam pro nás brzy přijel vlak směřující k našim domovům.

Fotky z výletu tradičně najdete na Zoneramě.


Stanujeme
 
Vyhlídka Brada
 
Áňa, 16. 10. 2017, 45 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

listopad 2018
PoÚtStČtSoNe
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Zvětšit

Nové galerie

14. 11.: Florbal přejít na galerii

9. 11.: Podzimky v Hronově přejít na galerii

Nové fotky

Pomalovaní v Hronově

Náhodné fotky

Žádám vysvětlení. (Schůzka 19. 4. 2013)

Piknik pod koněm (Piknik a širák)

Tábor na Kusalíně 2007 (Historie táborů)

 

Počet návštěv: 49 963
 

TOM Robinsoni na FB