TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Robinsoni opět svítili pro Světlušku

V úterý 12.9. jste mohli od časných ranních hodin potkat čtyři zástupce našeho oddílu - Vojtu H., Vojtu Š, Máťu a mou maličkost, jak namáháme svá mluvidla a chodíme dlouhé kilometry nejen po poděbradské kolonádě ve snaze pomoci získat co nejvíce finančních prostředků pro Nadaci Českého rozhlasu Světluška, která už od roku 2003 pomáhám nevidomým.

Úkol oslovit na ulici cizího člověka je obtížný a trochu nevděčný. Zvlášť, když po něm něco chcete. Mnoho lidí si nechalo se zájmem vysvětlit, jak Světluška ovlivňuje životy nevidomých a poté udělali dobrý skutek. Mnozí byli v obraze ihned po vyslovení slova Světluška, což nás potěšilo.

Až na výjimky jsme se ale setkávali s pochopením a vstřícností ze strany občanů i návštěvníků Poděbrad. Přispět drobnou mincí nebyl problém pro každého druhého až třetího osloveného. U dětí měla velký úspěch "světluščí tykladla", ale zájem byl o všechny upomínkové předměty s logem Světlušky - propisky, peněženčičky, zubní kartáčky i svítící klíčenky.

Do celonárodní sbírky jsme se zapojili už po několikáté a myslím, že se nám podařilo nakonec přispět na konto Světlušky velice pěknou částkou - 10 617,-Kč :-) Máme radost, že jsme pomáhali tak skvělé organizaci!

Světlušky
 
Světlušky
 
Světlušky
 
Lucka Míčová, 13. 9. 2017, 28 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

září 2018
PoÚtStČtSoNe
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Zvětšit

Aktuality

V pátek 28. září schůzka není!

Nové galerie

23. 9.: Světlušky přejít na galerii

Nové fotky

odpočinek

Náhodné fotky

Tábor v Opárně 2014 (Historie táborů)

Před zápasem (Všechno prohráli...)

Tábor na Kusalíně 2007 (Historie táborů)

 

Počet návštěv: 49 585
 

TOM Robinsoni na FB