TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Robinsoni opět svítili pro Světlušku

V úterý 12.9. jste mohli od časných ranních hodin potkat čtyři zástupce našeho oddílu - Vojtu H., Vojtu Š, Máťu a mou maličkost, jak namáháme svá mluvidla a chodíme dlouhé kilometry nejen po poděbradské kolonádě ve snaze pomoci získat co nejvíce finančních prostředků pro Nadaci Českého rozhlasu Světluška, která už od roku 2003 pomáhám nevidomým.

Úkol oslovit na ulici cizího člověka je obtížný a trochu nevděčný. Zvlášť, když po něm něco chcete. Mnoho lidí si nechalo se zájmem vysvětlit, jak Světluška ovlivňuje životy nevidomých a poté udělali dobrý skutek. Mnozí byli v obraze ihned po vyslovení slova Světluška, což nás potěšilo.

Až na výjimky jsme se ale setkávali s pochopením a vstřícností ze strany občanů i návštěvníků Poděbrad. Přispět drobnou mincí nebyl problém pro každého druhého až třetího osloveného. U dětí měla velký úspěch "světluščí tykladla", ale zájem byl o všechny upomínkové předměty s logem Světlušky - propisky, peněženčičky, zubní kartáčky i svítící klíčenky.

Do celonárodní sbírky jsme se zapojili už po několikáté a myslím, že se nám podařilo nakonec přispět na konto Světlušky velice pěknou částkou - 10 617,-Kč :-) Máme radost, že jsme pomáhali tak skvělé organizaci!

Světlušky
 
Světlušky
 
Světlušky
 
Lucka Míčová, 13. 9. 2017, 22 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

únor 2018
PoÚtStČtSoNe
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
Zvětšit

Náhodné fotky

Anežka Klabanová (Současní vedoucí a instruktoři)

Ondra S. (Psaní ve tmě)

Laserová místnost (První listopadové schůzky)

 

Počet návštěv: 47 198
 

TOM Robinsoni na FB