TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Schůzky

Duben 2017

"Tento způsob jara zdá se mi poněkud nešťastným," ale to se holt stane. O to větší hold je třeba vzdát těm, kteří nic nevzdávají a nenechají se ani za deště odradit. Ale když si to vemete tak a tak, ledoví muži nás mají navštívit až v půlce května.

Zpět ale k uplynulému dubnu. Přeci jen to venku začalo zelenat, bělat, žloutnout nebo fialovět novými listy a květy.

Co všechno jsme v dubnu podnikli?
1. dubna jsme v České Lípě předvedli divadelní hru Fastfoot. (článek)
13. dubna nás čekaly vápencové Koněpruské jeskyně (fotky, článek)

Kromě toho jsme měli i nějaké schůzky:
7. dubna jsme se podívali, jaké máme (na Žižkově) dopravní značky, velcí hledali alibi v klubovně (fotky)
21. dubna byla zima, tak nás zahřál oheň. Přesněji jen ty, kteří si jej vykřesali. (fotky)
28. dubna jsme si chtěli zahrát Gorku Morku, ale zase bylo podzimně. Starší si četli v mapě. (fotky)

A jak se vyvinulo bodování v dubnu? Kdo nechtěl zaostávat, musel jet do jeskyní, kde se dala vyšťourat polovina dubnového bodového zisku. Nikde nechyběla jen pětice Anežka, Lucinka, Kačka, Míša a Jára.

Oproti březnu se snížily bodové zisky, ale všichni víme (a kdo neví, ten se to teď dozví), že se divadlo z Cirmrmana bodově počítalo do března.

Duben 2017

A na závěr tu máme nejen tradiční koláž, ale i ... dámy a pánové, dětvčata a chlapci, puberťáci, pěkně se usaďte (nebo lehněte), vypněte si své mobilní (i nemobilní) přístroje (monitory radši ne), fotoaparáty, kamery, myši, rádia a nechte se unést do světa múz. Záznam našeho divadla z České Lípy je zde:

Pavel, 12. 5. 2017 (upraveno), 74 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

červen 2018
PoÚtStČtSoNe
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
Zvětšit

Náhodné fotky

posíláme pohledy (Ze Sadské do Poděbrad)

Hitparáda trampů a práskání

Pohádkový les 2013

 

Počet návštěv: 48 711
 

TOM Robinsoni na FB