TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Schůzky

Březen 2017

Uplynulý březen nás zastihl v nepřipravené. Podobně jako Cimrmanovo informační šapitó nás zasáhly viry (nebo možná bacily?).

Kvůli tomu jsme museli odříct výlet o prvním víkendu. Nic to ale nezměnilo na našich dalších plánech. Viděli jsme se o čtyřech pátcích, třech sobotách a jedné neděli (jak čtu z našeho kalendáře). Dvakrát jsme se sešli v klubovně, dvakrát na nádraží a jednou v tělocvičně Zemědělky.

10. března byla kreativní schůzka, kde si Pátci umazali pracky temperou a velcí Robinsoni strávili schůzku při svíčkách. (fotky)
11. března se konal poslední florbal této zimy (ale snad ne tohoto roku), článek, fotky
17. března jsme si na schůzce zkusili projít bažinou a zopakovali si, co to je buzola a jak s ní máme i nemáme pracovat. Mimo to víme, že nekouše, narozdíl od buvola. (fotky)

Zbylé dva víkendy patřily divadelní akci Cimrman by se divil. A že se divil.
O víkendu 24. - 26. března jsme trénovali ve Sloupu (článek, fotky), abychom v poslední březnový den vyrazili do České Lípy, kde se tradiční festival divadelních kusů následujícího dne konal. Ale to už bylo v dubnu...

Když se ještě podíváme na bodování, vidíme hned 9 měsíčních vítězů (to tu snad ještě nebylo?!) s 15 body těsně následované Davidem s o bod menším ziskem.

Březen 2017
 
Pavel, 12. 4. 2017, 60 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

červen 2018
PoÚtStČtSoNe
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
Zvětšit

Náhodné fotky

Třebíčské uličky I (Poučná Třebíč)

Pohádkový svět na Čábelně

Malý tým (Karetní setkání nad Labem)

 

Počet návštěv: 48 711
 

TOM Robinsoni na FB