TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Schůzky

Březen 2017

Uplynulý březen nás zastihl v nepřipravené. Podobně jako Cimrmanovo informační šapitó nás zasáhly viry (nebo možná bacily?).

Kvůli tomu jsme museli odříct výlet o prvním víkendu. Nic to ale nezměnilo na našich dalších plánech. Viděli jsme se o čtyřech pátcích, třech sobotách a jedné neděli (jak čtu z našeho kalendáře). Dvakrát jsme se sešli v klubovně, dvakrát na nádraží a jednou v tělocvičně Zemědělky.

10. března byla kreativní schůzka, kde si Pátci umazali pracky temperou a velcí Robinsoni strávili schůzku při svíčkách. (fotky)
11. března se konal poslední florbal této zimy (ale snad ne tohoto roku), článek, fotky
17. března jsme si na schůzce zkusili projít bažinou a zopakovali si, co to je buzola a jak s ní máme i nemáme pracovat. Mimo to víme, že nekouše, narozdíl od buvola. (fotky)

Zbylé dva víkendy patřily divadelní akci Cimrman by se divil. A že se divil.
O víkendu 24. - 26. března jsme trénovali ve Sloupu (článek, fotky), abychom v poslední březnový den vyrazili do České Lípy, kde se tradiční festival divadelních kusů následujícího dne konal. Ale to už bylo v dubnu...

Když se ještě podíváme na bodování, vidíme hned 9 měsíčních vítězů (to tu snad ještě nebylo?!) s 15 body těsně následované Davidem s o bod menším ziskem.

Březen 2017
 
Pavel, 12. 4. 2017, 42 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

duben 2017
PoÚtStČtSoNe
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Zvětšit

Nové galerie

17. 4.: Koněpruské jeskyně přejít na galerii

Nové komentáře

komentář k článku "Tomíci byli opět na cestách."Pavel, 21. 4.: Děkujeme :) Nadšení dětí... všechny

Nové fotky

Pohádkový les

Krajina kolem Berouna

Nad jeskyněmi

Cestou suchem

Cestou deštěm

Náhodné fotky

Své klíče si už poznám

Elais (Z Rumburka do Poděbrad)

podvečer v Savonlinně (Pozdrav ze severu)

 

Počet návštěv: 43 693
 

TOM Robinsoni na FB