TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Florbal a lezení, chléb náš zimní

I letos v zimě jsme se během venkovního chladného a pošmourného počasí věnovali "krytým" aktivitám. Letos jsme se, stejně jako loni, věnovali lezení a florbalu.

Nezměnily se ani kulisy, ve kterých jsme se pohybovali. Lana visela na lezecké stěně v DDM Symfonie a florbalky ťukaly o zem v tělocvičně zemědělské školy.

Lezení

Lezení

Ještě předtím, než jsme se vypravili do Symfonie, jsme se na schůzkách naučili základní uzly. Pro lezení je nejdůležitější osmička a její dvojitá varianta. U stěny jsme si navlékli sedáky, udělali osmičky a zavěsili se na nacvakaná lana. Za jištění zkušených vedoucích si všichni zkusili různé cesty. Začali jsme na těch nejjednodušších, rovných. Ti odvážnější si později mohli zkusit lézt třeba na převis.

Fotky z všech lezení najdete tradičně na Zoneramě: ze 3. prosince, ze 14. ledna i z 18. února

Hurá na převis! Vázání osmičky Matěj cvaká

Florbal

Trénink

Dva sobotní podvečery jsme strávili s florbalovými holemi. Sice to bylo již po Dršmaši, ale to nevadí. Někteří třeba drželi hokejku poprvé, ale o to zarputileji. Čekaly na nás různé disciplíny pro trénink základních dovedností. Slalom, přihrávky i střelba nás připravili na urputná utkání proti sobě navzájem, která byla zlatým hřebem obou florbalových setkání.

Fotografie z florbalů najdete také na naší Zoneramě: z 28. ledna i z 11. března.

Florbalový mač Rozstřel

Pavel, 23. 3. 2017 (upraveno), 50 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

červen 2018
PoÚtStČtSoNe
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
Zvětšit

Náhodné fotky

Všichni ve Sloupu (Výlet do Sloupu)

Stavba letadel (Letecké bitvy)

Defekt předního kola (Ze Šluknova do Poděbrad)

 

Počet návštěv: 48 711
 

TOM Robinsoni na FB