TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni TOM Robinsoni

Akce a výlety

Robinsonní pololetí

U klubovny

Jednou za čas se najde nějaká příhodná chvíle pro bilancování. A když to nestihneme na konci roku, máme další vhodný termín při školních pololetních prázdninách. Pokud bychom ale nestihli ani ten, tak... Tak snad v červnu?

Hned první zářijový víkend jsme u naší klubovny pořádali druhou letošní Robinsoniádu. Jak píše Petr ve článku, "za krásného počasí přišlo k naší turistické klubovně několik dětí, aby si vyzkoušely zábavné disciplíny, které jsme pro ně nachystali. Nové účastníky jsme seznámili s oddílem a akcemi na které se v následujícím roce chystáme."

Hned další víkend jsme, i s několika novými členy oddílu, v klubovně přespali z pátku na sobotu. O sobotním ránu jsme se chtěli během vrátit zpět do pátku, ale skončili jsme jen v Pátku. Ostatně, přečtete si celý článek. Také se někteří naši členové zapojili do sbírky pro Světlušku.
Tři vyslanci se také v září zúčastnili Bitvy o Helfenburk.

Na Sioně

To už klepal na dveře říjen, kdy jsme se zúčastnili a vypomohli s organizací již 40. ročníku pochodu Sejdeme se na Sioně. Jelikož se nám tam hodně líbilo, vydrželi jsme u hradu celý večer a noc až do nedělního rána.
Říjen je ještě měsícem, kdy ještě je venku pěkně a lze podnikat výlety. Hned dva jsme měli naplánované na sobotu 18. 10. Jak je to možné? Inu, takto. Mladší část oddílu se s Eliškou vypravila na Čertovy hlavy do okolí Liběchova na Mělnicku, ti starší vyjeli za trochou adrenalinu a navázáním přátelských kontaktů do Děčína, kde hráli paintball proti oddílu z Ústí nad Labem.

U akvaduktu cestou do Kladrub

v Kladrubech

Během listopadu jsme podnikli dvě větší akce. První z nich byl výlet do okolí Kladrub n/L, o dva týdny později jsme se zúčastnili Vyzvědačů v Kutné Hoře. A přivezli jsme domů 2. místo!
Mimo to jsme se také každý pátek scházeli v klubovně. Co se dělo (nejen v listopadu) je v krátých článcích na webu. Mrkněte do kalendáře, kde najdete přehledně odkazy na články k jednotlivým akcím.

v Kutné Hoře

O vyzvědačích

Předvánoční a vánoční čas jsme na schůzkách vyplnili výrobou lampionů a florbalovým tréninkem na lednový Dršmaš. Tam jsme si také, tedy částečně, neudělali ostudu.

A co nás čeká dále? Třeba mamutí narozeniny a divadelní Cimrman v České Lípě. Další kupa bezvadných výletů, zajímavých akcí a ... nakonec o prázdninách také tábor v Janově.

Diváci
 
Mezi zápasy
 
Pavel, 8. 2. 2015, 45 čtenářů
Nejnovější komentáře
Odpověď prosím zadejte číslem.

Přidat komentář

K tomuto článku dosud nikdo nenapsal žádný komentář.

Novinky

Kalendář akcí

prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Zvětšit

Aktuality

V sobotu 15. prosince opět půjdeme hrát florbal. Pátci mají sraz za Zemědělkou (tradičně u branky https://mapy.cz/s/1mkqj) v 16:15, Robinsoni v 17:15.

Náhodné fotky

Krásná podzimní krajina. (Sobota u Semil)

Rumunsko III (Výpravy do hor)

Usínáme (Všechno prohráli...)

 

Počet návštěv: 50 170
 

TOM Robinsoni na FB